Voskování povrchů, poradenství

Voskování povrchů (polymerizace)

Neošetřená podlaha podléhá obrušování od písků, prachu, pylu, otěrem při chůzi, a jiných nečistot. Tím vznikají mikropóry, do kterých se dostává nečistota , která se velmi špatně odstraňuje. Tímto vlivem se podlaha stává matná, mění se barva a velmi špatně se čistí.

 

K prodloužení životnosti PVC a přírodních materiálů jakým je např. Linoleum přispívá také kvalitní konečná úprava podlahovin provedená profesionálními přípravky k tomu určenými. Jedná se o nanesení ochranné vrstvy vosku, která má povrch podlahoviny chránit a tím vytvořit její pěkný vzhled a celkově prodloužit její životnost. Voskování se provádí jak po nové pokládce podlahoviny, tak i dodatečně u starších podlahovin v rámci obnovení, nebo zkvalitnění jejich povrchu a vzhledu.

    

Poradenství, prodej

V rámci našich služeb jsme schopni zajistit poradenství ohledně úklidu. Doporučíme vám čisticí prostředky přesně podle konkrétní situace a vašich potřeb, vysvětlíme správné používání a pomůžeme s výběrem technických prostředků pro úklid. Jsme schopni Vám zpracovat úklidový plán na míru, poradit jak s klasickými tak nestandardními způsoby čištění a úklidu, doporučit technologie úklidu včetně novinek a v neposlední řadě vše výše uvedené zajistit.

Prodej čistících prostředků.